ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Textiltryck 15343270
nr 1534 3270
Textiltryck
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -73, ca 164x140 cm
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 april 2023
kl 18:36:40
100 kr
250 kr